در باره ما

در باره امیرکوروش

امیرکوروش باهدف ایجاد یک مرجع کامل درزمینهٔ گرافیک و وب از سال 1398 با یک کوله‌بار تجربه قبلی برای یک شروع تازه پا به عرصه گرافیک و طراحی گذاشت. ما در امیرکوروش سعی می‌کنیم به نیازهای شما کاربران عزیز درزمینهٔ کسب‌وکار خودتان پاسخ دهیم. قصد داریم به شما کمک کنیم تا یک کسب‌وکار خوب و حرفه ای راه‌اندازی کنید.

روش کسب درآمد امیرکوروش

هدف اصلی ما آموزش گرافیکی و راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی به افرادی است که قصد دارند با استفاده از وب‌سایت اینترنتی خود درآمد کسب کنند. از بخش دوره‌های آموزشی امیرکوروش می‌توانید در دوره‌های آنلاین ما شرکت کنید و شما هم از کسب درآمد در خواب لذت ببرید.

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت زرین پال و بانک ملت انجام خواهد شد. این درگاه‌ها از تمامی کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی می‌کنند. همچنین می‌توانید با شرکت تماس گرفته و شماره‌حساب‌های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید.

روش تحویل محصول به مشتری

ما از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می‌کنیم. بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما + لینک دانلود مستقیم نیز برای شما ارسال خواهد شد.

ارائه آپدیت‌های منظم محصولات

محصولات ما همیشه آپدیت خواهند شد. شما می‌توانید پس از خرید محصول تا ۱ سال از بروزرسانی‌های رایگان محصول استفاده کنید. طبیعتا مشکلات محصول طی آپدیت‌ها برطرف خواهد شد و بهبود‌هایی نیز خواهیم داشت.